Get Adobe Flash player

Karty ISIC, ITIC, IYTC


Karta ISIC

ISIC czyli Międzynarodowa Legitymacja Studencka jest dokumentem potwierdzającym status studenta na całym świecie. Dzięki niej można uzyskać dostęp do kilkudziesięciu tysięcy zniżek w Polsce i za granicą.  Istniejący  od 1968 roku ISIC został objęty patronatem UNESCO.

 • Karta ISIC zapewnia zniżki w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie, udzielając rabaty do 50% ceny. 
  W Polsce honoruje ją ponad 5000 punktów. Dzięki karcie można oszczędzić na transporcie, miejscu noclegowym, w restauracjach, pubach, ośrodkach kultury i sklepach.
 • Karta ISIC potwierdza status studenta.
  Co roku korzysta z niej około 5 milionów osób z ponad 100 krajów. Wiele instytucji akademickich przyjęło ISIC jako legitymację studencką swojej uczelni. Posiadacze ISIC otrzymują na całym świecie zniżki na towary lub usługi, które przysługują studentom.

 • Zawiera ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) za granicą do 25 000 zł oraz kosztów leczenia podczas każdej podróży zagranicznej do 250 000 zł.
  Można także dokupić ubezpieczenia NNW na terenie Polski, ubezpieczenie OC w życiu prywatnym oraz w zakresie ekstremalnego i wyczynowego uprawiania sportu. 

Karta ISIC przysługuje studentom studiów stacjonarnych i podyplomowych uczelni państwowych i prywatnych bez ograniczenia wieku. Wystawiana jest także uczniom szkół średnich i gimnazjów powyżej 12 roku życia. 

Do wyrobienia ISIC potrzebna jest ważna legitymacja szkolna/studencka i jedno zdjęcie. 

Karta jest ważna maksymalnie 16 miesięcy od momentu wystawienia (legitymacje ważne są edycjami wrzesień - grudzień). 


Rodzaje kart ISIC:

 •  ISIC bez ubezpieczenia
  To najtańsza wersja karty, już od 24 zł.
 •  ISIC z ubezpieczeniem
  Osoba posiadająca tę kartę dodatkowo jest chroniona polisą ubezpieczeniową w wariancie jaki sobie sama wybierze. Karta z podstawowym pakietem (NNW - 25 000 PLN) obowiązującym na terenie Polski kosztuje 54 zł. Karta z pakietem (NNW - 25 000 PLN, koszty leczenia - 250 000 PLN) obowiązującym również za granicą (poza USA, Kanadą, Australią i Japonią) kosztuje 69 zł.

ZAMÓW KARTĘ ISIC


Karta ISIC-PTSM

Karta ISIC-PTSM to legitymcja ISIC I PTSM w jednym dokumencie. Ta wersja karty ISIC powstała przy współpracy z Polskim Towarzystwem Schronisk Młodzieżowych. Dzięki temu, oprócz standardowych profitów wynikających z karty ISIC, posiadacz staje się członkiem organizacji PTSM oraz Hostelling International, co zapewnia możliwość korzystania z noclegów w ponad 5 tysiącach schronisk młodzieżowych w 78 państwach świata oraz 20 - 25% zniżki noclegowej w ponad 300 schroniskach młodzieżowych w Polsce. 

Karta ISIC-PTSM jest ważna 12 miesięcy od momentu wystawienia. 

Rodzaje kart ISIC-PTSM: 

 • ISIC-PTSM bez ubezpieczenia. 
  To najtańsza wersja karty, już od 39 zł.

 •  ISIC z ubezpieczeniem.
  Osoba posiadająca tę kartę dodatkowo jest chroniona polisą ubezpieczeniową w wariancie jaki sama sobie wybierze. Karta z podstawowym pakietem (NNW - 25 000 PLN) obowiązującym na terenie Polski kosztuje 54 zł. Karta z pakietem (NNW - 25 000 PLN, koszty leczenia - 250 000 PLN) obowiązującym również za granicą (poza USA, Kanadą, Australią i Japonią) kosztuje 79 zł.


  ZAMÓW KARTĘ ISIC-PTSMKarta ITIC

Karta ITIC to międzynarodowa legitymcja nauczycielska z patronatem UNESCO. Jest dokumentem potwierdzającym przynależność do grona nauczycieli i wykładowców. Dzięki niej można korzystać z kilkudziesięciu tysięcy zniżek na całym świecie i zyskać tanie ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków podczas wyjazdu za granicę. 

Koszt pakietu podstawowego to 69 zł.

Karta ITIC jest ważna maksymalnie do 16 miesięcy od momentu wystawienia (ważność edycjami wrzesień - grudzień). 

Do jej wyrobienia potrzebne jest zaświadczenie z miejsca pracy i jedno zdjęcie (format jak do dokumentów).


ZAMÓW KARTĘ ITIC


Karta IYTC

Karta IYTC to międzynarodowa turystyczna karta młodzieżowa.  Daje ona prawo młodym ludziom do rabatów na całym świecie i zapewnia ubezpieczenie.  Karta została uznana przez UNESCO jako  jednolity dokument dla podróżującej młodzieży w wieku 12-25 lat.

Zapewnia:

 • ubezpeiczenie w podróży zagranicznej

 • żniżki na środki transportu

 • żniżki na biletu wstępu do muzeów, galerii środków oświatowych

 • dostęp do sieci biur podróży specjalizujących się w usługach dla młodzieży w ponad 100 krajach


Karta jest ważna 12 miesięcy od momentu wystawienia.


ZAMÓW KARTĘ IYTC